PROBACJA 2018 / DURSZTYN

PLAN PROBACJI

DURSZTYN 2018

 

01 lipca – niedziela (liturgia/obsługa – Prowincja św. Franciszka)
 
17.30      przyjazd do Dursztyna / zakwaterowanie
18.00      kolacja
20.00      spotkanie organizacyjne i rekreacja
 
02 lipca – poniedziałek (liturgia/obsługa/adoracja – Prowincja Wniebowzięcia NMP)

07.30      Msza św. z jutrznią (o. Olgierd Paszkiewicz OFM)
08.15      śniadanie
09.30/12.15      Komunikacja braterska(o. Sergiusz Bałdyga OFM)

12.25      modlitwa w ciągu dnia
12.30      obiad

17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      adoracja w kościele

20.45      kompleta, apel
 
03 lipca – wtorek (liturgia/obsługa + 1 (J) /rekreacja – Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP )

07.30      Msza św. z jutrznią (o. Prow. Teofil Czarniak OFM)
08.15      śniadanie
09.30/12.15      Misje i projekty misyjne w Zakonie – spotkanie z misjonarzami

12.25      modlitwa w ciągu dnia
12.30      obiad

17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      rekreacja 
 
04 lipca – środa (liturgia/obsługa/adoracja - Prowincja św. Franciszka)

07.30      Msza św. z jutrznią (o. Prow. Bernard Marciniak OFM)
08.15      śniadanie
09.30/12.15      Duszpasterstwo młodzieży (o. Leonard Bielecki OFM)
12.30      obiad

17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      adoracja w kościele

20.45      kompleta, apel


 
05 lipca – czwartek (liturgia/obsługa - Prowincja św. Jadwigi)

07.30     Msza św. z jutrznią (o. Dominik Banaś OFM)
08.15     śniadanie i czas wolny (powrót do godz. 22.00)

 06 lipca – piątek (liturgia/obsługa (+ 1 Wn )/adoracja – Prowincja Matki Bożej Anielskiej) 

 
07.30   Msza św. z jutrznią (o. Prow. Jacek Koman OFM)
08.15   śniadanie
09.30/12.15   Posługa chorym i umierającym (o. Filip Buczyński OFM)
12.30    obiad

17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30    nieszpory z godziną czytań
18.00    kolacja
20.00    adoracja

20.45    kompleta, apel

 

07 lipca – sobota (liturgia/obsługa/rekreacja - Prowincja Wniebowzięcia NMP 

07.30      Msza św. z jutrznią (o. Olgierd Paszkiewicz OFM)
08.15      śniadanie
09.30/12.15     Dojrzałe przeżywanie seksualności przez celibatariuszy  (Ewa Kusz)

12.20      modlitwa w ciągu dnia

12.30      obiad

17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      rekreacja

08 lipca – niedziela (liturgia/obsługa/adoracja - Prowincja św. Franciszka) 

08.00      jutrznia
08.15      śniadanie
11.00      Msza św. z ludem  w kościele (o. Hieronim Stypa OFM)
12.30      obiad
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      rekreacja 

09 lipca – poniedziałek (liturgia/obsługa 1 (J) /adoracja - Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP) 

07.30      Msza św. z jutrznią (o. Anicet Gruszczyński OFM)
08.15      śniadanie
09.30/12.15  Posługa wobec ubogich (br. Rafał Gorzołka OFM)

12.30      obiad

17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      adoracja

20.45      kompleta, apel

10 lipca – wtorek (liturgia/obsługa/rekreacja – Prowincja św. Jadwigi) 

07.30      Msza św. z jutrznią (o. Prow. Alan Brzyski)
08.15      śniadanie
09.30/12.15      Prawny aspekt ślubów zakonnych (o. Arkadiusz Czaja OFM)
12.30      obiad
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      rekreacja

11 lipca – środa (liturgia/obsługa (+ 1 Wn) /adoracja – Prowincja Matki Bożej Anielskiej 

07.30      Msza św. z jutrznią (o. Grzegorz Chomiuk OFM)
08.15      śniadanie
09.30/12.15      Media – szansa i zagrożenia (o. Jan M. Szewek OFMConv)
12.30      obiad

17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      adoracja

20.45      kompleta, apel

 
12 lipca – czwartek (liturgia/obsługa – Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP) 

07.30   Msza św. z jutrznią (o. Augustyn Feliszek OFM)
08.15   śniadanie i czas wolny (powrót do godz. 22.00)

13 lipca – piątek (liturgia/obsługa – Prowincja Wniebowzięcia NMP ) 

Dzień skupienia – poprowadzi o. Syrach Janicki OFM

08.00      jutrznia (o. Anicet Gruszczyński OFM)
08.15      śniadanie
09.30      konferencja I w kościele

11.30      Msza św. w kościele
12.30      obiad
15.00      koronka w kościele; konferencja II, adoracja Najświętszego Sakramentu (pół godz.)
17.30      nieszpory z godziną czytań w kościele
18.00      kolacja
20.00      rekreacja

14 lipca – sobota (liturgia/obsługa - Prowincja św. Franciszka)

07.30     Msza Święta dziękczynna z jutrznią (o. Hieronim Stypa OFM)
08.15     śniadanie i wyjazd

Provincia Najsvatejsieho Spasitela
Prowincja Michała Archanioła
Bernardyni
Provincie sv. Vaclava
Prowincja Wniebowzięcia NMP